Chcesz skoczyć w tandemie? Zobacz, jak to wygląda!

Ceny:

– SKOK W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM Z 4000M : 700 zł

– SKOK W TANDEMIE z 4000 m WRAZ Z WIDEOFILMOWANIEM I ZDJĘCIAMI: 980 zł

zarezerwuj skok w tandemie

krok-1Witamy na Strefie Baltic, zlokalizowanej w Elblągu. W naszej ofercie znajdują się skoki w tandemie, szkolenia AFF, AFFmini, Coaching oraz loty tunelu. Wszystko w bezpiecznej, profesjonalnej aurze – wspieranej przez wykwalifikowanych instruktorów spadochronowych. Zapraszamy do rozrywki wysokich lotów!

krok-2Strefa Baltic, to usytuowana  w oddalonym o 80 km od Gdańska – Elblągu – strefa spadochronowa. Dajemy Wam możliwość przeżycia niezapomnianych emocji, podczas skoku z nieba z 4000 m wraz z instruktorem tandemowym.

krok-3Przed każdym skokiem zostaniesz poddany 20 minutowemu szkoleniu. Ma ono na celu przygotowanie Cię do skoku, oraz poinformowanie o jego przebiegu.

krok-4Na każdym etapie przed oraz podczas oddawania skoku nad twoim bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani i wyszkoleni tandem piloci. Ich zadaniem jest dopilnowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa skoku.

krok-5Podczas wznoszenia się samolot, którym dysponuje nasza strefa, czyli Turbo Finist – osiaga wysokość 4000 m w ciągu 10-15 minut.

krok-6Po wzniesieniu się na wysokość 4000 m, podziwiając piękne widoki, podczas wolnego spadania z prędkością 200 km/h – można oddać się obserwacjom otoczenia, chmur (od środka).

krok-7Czas od momentu wyskoku z samolotu, do momentu otwarcia spadochronu, to ok. 50s delektowania się swobodnym spadaniem.

krok-8Na wysokości 1500 – 1800 metrów nad ziemią tandem pilot otwiera spadochron. Lot ze spadochronem trwa około 7 minut.

krok-9Po wykonanym skoku, tandem pilot wręczy Ci certyfikat wykonania skoku. Otrzymasz także – jeśli wybrała/eś taką opcję – zmontowany film oraz zdjęcia ze skoku.

Uwaga!

Rezerwacja internetowa jest rezerwacją wstępną. Konieczne jest potwierdzenie skoku na 1,5 tygodnia przed terminem.

zarezerwuj skok w tandemie